fbpx

Totalleverandør av reklameutstyr, messe- og profileringsløsninger

Vi er Brectus Norway

kjetil i brectus skjorte uten bakgrunn

Kjetil Clemetsen

Key Account Manager
📞 90 71 46 55
✉️ kjetil@brectus.com

Thomas Måwe

Key Account Manager
📞 +47 97 33 77 60
✉️ thomas@brectus.com
Ansatte: Petter

Petter Wik

Key Account Manager
📞 +47 91 53 55 76
✉️ petter@brectus.com
Nina Evensen Brectus

Nina Evensen

Salgs- og markedskoordinator
📞 +47 48 38 48 67
✉️ nina@brectus.com
Jack Vergeman Brectus

Jack Vergeman

Grafisk Designer
📞 +47 47 26 08 74
✉️ jack@brectus.com
Ansatte: Sebastian

Sebastian Gola

Grafisk Designer
📞 +47 91 24 17 17
✉️ sebastian@brectus.com
Mary Kirkeby Brectus

Mary W. Kirkeby

Mediegrafiker-Lærling
📞 +47 48 39 84 13
✉️ mary@brectus.com
Ansatte: Heidi

Heidi Hoen

Daglig Leder
📞 +47 48 39 67 80
✉️ heidi@brectus.com
Magnus Veiby kontor og administrasjons lærling brectus norway as

Magnus Veiby

Kontor og administrasjons-lærling
📞 +47 21 45 64 00
✉️ magnus@brectus.com
Robert Tataryn Brectus

Robert Tataryn

Produksjonssjef
📞 +47 48 39 84 91
✉️ robert@brectus.no
Marcin Mamcarz Brectus

Marcin Mamcarz

Produksjon
📞 +47 48 39 84 91
✉️ marcin@brectus.no
Lukasz Urbanowski Brectus

Lukasz Ubranowski

Produksjon
📞 +47 48 39 84 91
✉️ lukasz@brectus.no
Tomasz Fugiel

Tomasz Fugiel

Produksjon
📞 +47 48 39 84 91
✉️ tomasz@brectus.no

Banner materiale

*B1: Brannhemmende

MALER

Banner konfeksjonering

Beachflagg Tilbehør

Send bestilling
Felt markert med * er påkrevd
Send forespørsel
Felt markert med * er påkrevd