fbpx

Totalleverandør av reklamemateriell, messe- og profileringsløsninger.

Totalleverandør av reklamemateriell, messe- og profileringsløsninger.

Send oss en e-post på:

post@brectus.com

Vi er Brectus Norway

Kjetil Clemetsen

Salgssjef
+47 90 71 46 55
kjetil@brectus.com

Petter Wik

Key Account Manager
+47 91 53 55 76
petter@brectus.com

Nina Evensen

Salgs- og markedskoordinator
+47 48 38 48 67
nina@brectus.com

Thomas Måwe

Key Account Manager
+47 97 33 77 60
thomas@brectus.com

Marthe Roen Ourom

Key Account Manager
+47 90 77 80 51
marthe@brectus.com

Heidi Hoen

Daglig Leder
+47 48 39 67 80
heidi@brectus.com

Magnus Veiby

Kontor og administrasjon
+47 21 45 64 00
magnus@brectus.com

Szymon Wiklak

Service og administrasjon Lærling
+47 21 45 64 00
szymon@brectus.com

Roy Akselsen

Grafisk Designer
+47 46 51 93 74
roy@brectus.com

Lukas Tjelland

Grafisk Designer Lærling
+47 92 29 98 18
lukas@brectus.com

Sebastian Gola

Grafisk Designer
+47 91 24 17 17
sebastian@brectus.com

Robert Tataryn

Produksjonssjef
+47 48 39 84 91
robert@brectus.no

Lukasz Ubranowski

Produksjon
+47 48 39 84 91
lukasz@brectus.no

Tomasz Fugiel

Produksjon
+47 48 39 84 91
tomasz@brectus.no