Totalleverandør av reklameutstyr, messe- og profileringsløsninger

Vi er Brectus Norway

Heidi Hoen

Daglig leder

Telefon: +47 48 39 67 80
E-post: heidi@brectus.com

Kjetil Clemetsen

Key Account Manager

Telefon: +47 90 71 46 55
E-post: kjetil@brectus.com

Anders Pedersen Brectus

Anders Pedersen

Key Account Manager

Telefon: +47 91 30 80 91
E-post: andersp@brectus.com

Nina Evensen Brectus

Nina Evensen

Salgs- og markedskoordinator

Telefon: +47 48 38 48 67
E-post: nina@brectus.com

Jack Vergeman Brectus

Jack Vergeman

Grafisk Designer

Telefon: +47 47 26 08 74
E-post: jack@brectus.com

Sebastian Gola

Mediegrafiker-lærling

Telefon: +47 48 39 84 13
E-post: sebastian@brectus.com

Mary Kirkeby Brectus

Mary W. Kirkeby

Mediegrafiker-lærling

Telefon: +47 48 39 84 13
E-post: mary@brectus.com

Lærling Brectus

Lærling

Kontor og administrasjons-lærling

Robert Tataryn Brectus

Robert Tataryn

Produksjonssjef

Telefon: +47 48 39 84 91
E-post: robert@brectus.no

Marcin Mamcarz Brectus

Marcin Mamcarz

Produksjon

Telefon: +47 48 39 84 91
E-post: marcin@brectus.no

Lukasz Urbanowski Brectus

Lukasz Urbanowski

Produksjon

Telefon: +47 48 39 84 91
E-post: lukasz@brectus.no

Tomasz Fugiel

Tomasz Fugiel

Produksjon

Telefon: +47 48 39 84 91
E-post: tomasz@brectus.no

Send forespørsel / bestilling
Felt markert med * er påkrevd