fbpx

Totalleverandør av reklameutstyr, messe- og profileringsløsninger

Vi er Brectus Norway

Ansatte: Heidi

Heidi Hoen

Daglig leder

Telefon: +47 48 39 67 80
E-post: heidi@brectus.com

kjetil i brectus skjorte uten bakgrunn

Kjetil Clemetsen

Key Account Manager

Telefon: +47 90 71 46 55
E-post: kjetil@brectus.com

Petter Wik ansatt Brectus Norway AS

Petter Wik

Key Account Manager

Telefon: +47 91 53 55 76
E-post: petter@brectus.com

Nina Evensen Brectus

Nina Evensen

Salgs- og markedskoordinator

Telefon: +47 48 38 48 67
E-post: nina@brectus.com

Jack Vergeman Brectus

Jack Vergeman

Grafisk Designer

Telefon: +47 21 45 64 00
E-post: jack@brectus.com

Ansatte: Sebastian

Sebastian Gola

Mediegrafiker-lærling

Telefon: +47 91 24 17 17
E-post: sebastian@brectus.com

Mary Kirkeby Brectus

Mary W. Kirkeby

Mediegrafiker-lærling

Telefon: +47 48 39 84 13
E-post: mary@brectus.com

Magnus Veiby kontor og administrasjons lærling brectus norway as

Magnus Veiby

Kontor og administrasjons-lærling

Telefon: +47 21 45 64 00
E-post: 
magnus@brectus.com

Robert Tataryn Brectus

Robert Tataryn

Produksjonssjef

Telefon: +47 48 39 84 91
E-post: robert@brectus.no

Marcin Mamcarz Brectus

Marcin Mamcarz

Produksjon

Telefon: +47 48 39 84 91
E-post: marcin@brectus.no

Lukasz Urbanowski Brectus

Lukasz Urbanowski

Produksjon

Telefon: +47 48 39 84 91
E-post: lukasz@brectus.no

Tomasz Fugiel

Tomasz Fugiel

Produksjon

Telefon: +47 48 39 84 91
E-post: tomasz@brectus.no

Send bestilling
Felt markert med * er påkrevd
Send forespørsel
Felt markert med * er påkrevd